فرصت باقیمانده

  • 22روز
  • 10ساعت
  • 55دقیقه
  • 37ثانیه
پرینتر سه بعدی DLP - کیتک | کیهان صنعت شریف

ما همگی یک کیکستارتر خوب را دوست داریم، مخصوصا موردی که یک دارای فناوری جدید به بازار ارائه دهد. لایتنینگ Lightning 3D بریتانیا دقیقا همین را انجام میدهد. پرینتر سه بعدی DLP این شرکت با نوردهی دو گانه خود، نبض بازار را در دست گرفته و البته کیفیت و قیمت پائین از دلایل اصلی می باشند. پوند به دست آورید

پرینتر سه بعدب لایتنینگ ، نوردهی دوگانه عملکرد بالا را عرضه میدارد، که یک پرینتر سه بعدی یووی DLP رومیزی بوده و خودش را به صورت فشرده، بدون صدا و کاربر پسند تبلیغ میکند. این دستگاه متصل به وای فای است بنابراین شما لازم نیست که آن را به کامپیوتر خودتان متصل کنید و میتوانید از راه دور باتبلت، تلفن یا لبتاپ کنترل نمایید

نوردهی دوگانه

آنچه که واقعا در مورد این پرینتر سه بعدی DLP هیجان انگیز است ویژگی نوردهی دوگانه و نوآورانه است. این به معنی این است که هر لایه میتواند در دو موقعیت نوردهی گردد که حجم تولید سه بعدی را بدون کاهش کیفیت تصویر، دوبرابر میکند.

لایتنینگ از پلتفرم ساخت در حال حرکت استفاده می کند، این برای هر لایه اجازه میدهد تا در دو موقعیت نوردهی گردد، که به طور موثر حجم تولید را دوبرابر میکند، با این روش مدلهای بزرگتر به طور موثرتر روی نصف لایه در یک زمان تشکیل می گردند، این روش برای چاپ های بزرگ که یک وضوح بسیار بالا را حفظ می کنند به راهتی قابلیت انجام دارد.

تغییرنور
پرینتر سه بعدی لایتینگ DLP از LED یو وی 405 نانومتر به عنوان منبع نور آن استفاده می کند در حالیکه سایر پرینترها مبتنی بر پروژکتور اغلب از پروژکتورهای بزرگ استفاده می کنند. که حاوی لامپ های بخار جیوه می باشند آنها تولید نور یو وی و مرئی و حرارت بسیاری مینمایند که همراه با سرو صدا، آزار دهنده می شوند. اما، موتور نور DLP لایتینگ کارآمدتر ساکتتر و آسانتر است.
در طول فرایند پرینتر سه بعدی SLA، نور پس زمینه از پروژکتور در طول چرخه پوسته میتواند کیفیت قطعات تولید شده را مختل نماید و باعث گردد که رزین در محل های نامطلوب دلمه ای گردد که در محیط های حساس این میتواند منجر به آسیب به کف تانک رزین و شکست تولید سه بعدی گردد. نوردهی از این مشکلات جلوگیری میکند، منبع نور LED آن در طول چرخه پوسته تغییر می یابد که کارآمدتر است. این عمر LED را گسترش داده و برای حفظ تولید با کیفیت بالا در طول تولیدهای بزرگ با پرینتر سه بعدی لایتینگ بر روی ماندگاری محصول نیز تاثیر می گذارد.

هردو ظرف رزین را میبوان با یک لاک باز کرده و جدا ساخت و به شما اجازه میدهد تا سریعا تولید یک شی دوم را در حین ارسال یک محصول تازه به پایان برسانید و یا اینکه به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به تغییر، رزین را خالی و تانک رزین را تمیز کنید.

این تانک رزین از فیلم FEP تفلون استفاده کرده و دارای عمر طولانی تری از مواد ساخته شده با استفاده از سیلیکون شکننده PDMS می باشد. همچنین از مشکلاتی که کدر بودن تانک سیلیکونی مواجه می باشند مبرا است که به شما اجازه تمرکز روی تولیدات خودتان را میدهد.

رزین
پرینتر سه بعدی لایتنینگ با یک تعداد از رزینهای موجود در بازار قابل کارکردن می باشد ، اما رزین با مارک لایتنینگ که در انواع رنگ ها موجود است. و برای گرمای 405 نانومتر ، تولید سه بعدی بادوام و سخت تنظیم شده و میتواند به اسانی پس از پردازش جابجا گردد.

نرم افزار
. شما میتوانید مدلهای خود را در نرم افزار لایتینگ وارد کرده و آنها را برای چاپ آماده سازید. این پشتیبانی را برای قطعات به صورت خودکار تولید می کند و تغییرموقعیت و تغییر اندازه چاپ شما را به اسانی ایجادکرده و میتواند قطعات توخالی تولید کند. همجنین یک تعداد تنظیمات از پیش تعیین شده برای تسهیل انعطاف پذیری در سرعت و کیفیت تولید را دارا می باشد..

پرینتر سه بعدی DLP برای تولید محصولاتی که ظرافت و کفیت حرف اول را میزند مورد مصرف بیشتر را دارا می باشد لذا اولین ایستگاه مصرف پرینتر DLP طلاسازی و جواهر سازیها می باشند که البته در کشور ما هم مورد پسند بسیاری از طلاسازان قرار گرفته است.

مقاله فوق از سایت www.printer3bodi.com گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آزمون امنیتی *