فرصت باقیمانده

  • 22روز
  • 10ساعت
  • 55دقیقه
  • 37ثانیه
ساخت پرینتر سه بعدی و پهباد آموزشی در آزمایشگاه های دانشگاه آزاد لاهیجان - کیتک | کیهان صنعت شریف

رئیس دانشگاه آزاد واحد لاهیجان گفت : در آزمایشگاه های این دانشگاه پرینتر سه بعدی و پهباد آموزشی ساخته شده و در اختیار مراکز آموزشی کشور قرار گرفته است.
به گزارش ایلنا از لاهیجان، سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با اشاره به نقش پررنگ دانشگاه آزاد لاهیجان در توسعه شهر ، به کاهش تعداد دانشجویان دانشگاه اشاره داشت و عنوان داشت: در تلاش هستیم تا وابستگی دانشگاه به شهریه را با تاسیس شرکت های دانش بنیان ، به حداقل برسانیم. بر این اساس در حال حاضر ۷ شرکت دانش بنیان تحت نظارت دانشگاه آزاد واحد لاهیجان مشغول به کار است.
رئیس دانشگاه آزاد واحد لاهیجان با تاکید بر رتبه علمی این واحد افزود: در سال جاری دو نفر از دانشمندان برتر کشور از اساتید و دانشجویان این دانشگاه بودند.
بیدریغ در ادامه به رتبه اول دانشگاه آزاد لاهیجان در بین واحدهای استان گفت : در آزمایشگاه های این دانشگاه پرینتر سه بعدی و پهباد آموزشی ساخته شده و در اختیار مراکز آموزشی کشور قرار گرفته است.
وی همچنین افزود: در این دانشگاه دستگاهی برای تعیین درجه کیفیت برگ سبز چای به سفارش سازمان چای ساخته شده و در مرحله آزمایش قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *