درباره پرینترهای Keytec

طراحی :

پرینتر KEYTEC M.1 یک طراحی جدید از پرینتر سه بعدی مدل Prusa است که توسط گروه مهندسی کیهان صنعت شریف انجام گرفته است. طراحی این پرینتر کاملا بومی بوده و به دست گروهی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه صنعتی شریف انجام شده است.

تجربه

ساعتها مطالعه و تحقیق و انجام تست های متنوع و طولانی باعث شده است که جزئیات فنی و تکنیکی بسیار زیادی در ساخت این دستگاه رعایت شوند. از طرف دیگر پس از فروش صدها عدد از این دستگاه تمام اشکالات فنی آن برطرف شده و دستگاهی با ضریب اطمینان بسیار بالا به مشتریان عرضه می شود.

برخی از ویژگی های فنی :

پرینتر KEYTEC M.1 دارای یک بدنه تمام فلزی یکپارچه است. فلزی بودن دستگاه لرزش و صدای دستگاه را تا حد بسیار زیادی کاهش داده و در نتیجه کیفیت و سرعت پرینت را به میزان زیادی بهبود بخشیده است. علاوه بر استقامت و طول عمر بالای بدنه تمام فلزی، استفاده از رنگ استاتیک کوره ای ضد خش ماندگاری و زیبایی دستگاه را دوچندان کرده است. همچنین طراحی ظاهری دستگاه با وجود کاورهای استیل دو طرفه بسیار زیبا و چشمنواز شده اند. قطعات استفاده شده در KEYTEC M.1 بهترین قطعات موجود در بازار بوده اند. از مزیتهای دیگر این دستگاه می توان به میز کار بزرگ، منبع تغذیه قدرتمند و سیستم تنظیم ارتفاع اتوماتیک اشاره کرد. اکسترودر تمام فلزی MK8 نصب شده بر روی دستگاه های کیتک می تواند تمامی فیلامنت های موجود در بازار را پرینت کند.

آموزش و پشتیبانی طلایی

شما بلافاصله بعد از خرید دستگاه به تیم پشتیبانی کیتک وصل می شوید. هر خریدار به تنهایی پنج پشتیبان خواهد داشت که در تمام مراحل راه اندازی، آموزش اپراتوری و تنظیمات نرم افزاری همراه او خواهند بود. شما حتی برای یک لحظه احساس تنهایی و درماندگی نخواهید کرد و در هر ساعت از شبانه روز می توانید مشکل خود را با گروه پشتیبانی مطرح کنید.

هدایای همراه دستگاه

با خرید هر کدام از دستگاه های سری M1 موارد زیر به عنوان هدیه تقدیم شما خواهند شد:

  • یک کارت حافظه 16 گیگابایتی
  • مجموعه ابزار و لوازم یدکی
  • ست نازل با قطرهای مختلف
  • یک مجموعه نفیس از فایل های آماده پرینت
  • صدها ساعت فیلم آموزشی در زمینه کار با پرینتر سه بعدی

 

گارانتی و تامین قطعات

کلیه دستگاه های کیتک دارای دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند و تمامی قطعات بکار رفته در دستگاه از طرف شرکت تامین شده و در صورت نیاز برای مشتری ارسال می شود.

 

باشگاه مشتریان، بستری برای ایجاد کسب و کار

شما بعد از خرید دستگاه عضو خانواده بزرگ کیتک شده و در سایت شرکت دارای یک پروفایل مخصوص بخود می شوید و می توانید تجربیات و محصولات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید محصولات خود را در سایت شرکت برای فروش عرضه کنید و کسب و کار خود را از همین نقطه شروع کنید.